top of page

MĖGAUKIS 5* APTARNAVIMU GAMTOJE

Poilsis gamtoje gali sukelti daugybę nemalonių iššūkių, kurių norėtųsi išvengti. Dėl to mes pasirūpinome viskuo ir sukūrėme aplinką, kurioje mūsų svečiai neturi rūpintis niekuo- viskas jau yra apgalvota.

 

Pasinerkite į gamtą ir atsipalaiduokite, nes kupolai yra pilnai sukomplektuoti praleisti tiek vieną naktį, tiek ir visą savaitę. Patogiai įrengta virtuvė ir didelis šaldytuvas, leis patiems gaminti maistą ar atšaldyti gėrimus. O jei nenorėsite galvoti apie maisto gaminimą- mes galėsime viskuo pasirūpinti.

 

Tai pat privačioje terasoje Jūsų lauks sūkurinė vonia ir grilio zona (kepsninė ir anglys jai). Čia galėsite leisti vakarus ramybėje, stebėdami saulėlydžius ir klausydami paukščiukų čiulbesio.  

 

O pilną atsipalaidavimą gamtoje užtikrins mūsų masažuotoja, kuri  atvyks tiesiai į Jūsų kupolą su masažo stalu.

MASAŽAI KUPOLE

Atliekami profesionalios masažuotojos, kuri atvyks tiesiai į Jūsų kupolą su visa reikiama įranga ir atliks klasikinį viso kūno atpalaiduojantį masažą. Masažai vyksta nuo 17:00.

PRIVATI SŪKURINĖ VONIA      

Kiekvieno kupolo terasoje yra šešiavietė sūkurinė vonia, kuri leis mėgautis ilgais vakarais ir iš tiesų atsipalaiduoti. Šiltuoju metų laiku ja galėsite mėgautis nuo 17:30, o šaltuoju- nuo 19:00.

MAISTAS VISĄ DIENĄ

Mes pasirūpinsime Jūsų maitinimu. Pusryčiams ir pietums Jūsų lauks šaltieji užkandžiai, o vakarienei gausite aukštos kokybės patiekalą (siūlome ir vegetarišką variantą), kurį teliks išsikepti ant žarijų arba orkaitėje. Pasiūlymas galioja dviems asmenims. Jeigu apsistosite ilgiau nei vieną dieną- pasirinkite atitinkamą kiekį.

KAINOS:
  • Vienos valandos atpalaiduojantis viso kūno masažas (šildomas masažo stalas) – 75 eurai.

  • Maisto rinkinys dviems (pusryčiai/pietūs/vakarienė/desertas) – 90 eurų.

  • Sūkurinė vonia visam vakarui – 35 eurai.

 

Šios papildomos paslaugos gali būti pridėtos rezervacijos metu po datų pasirinkimo.

bottom of page