top of page

MĖGAUKIS 5* APTARNAVIMU GAMTOJE

Poilsis gamtoje gali sukelti daugybę nemalonių iššūkių, kurių norėtųsi išvengti. Dėl to mes pasirūpinome viskuo ir sukūrėme aplinką, kur svečias neturi rūpintis niekuo ir už jį viskas yra apgalvota.

 

Pasinerkite į gamtą ir atsipalaiduokite, nes kupolai yra pilnai sukomplektuoti praleisti tiek viena naktį, tiek ir visą savaitę. Įrengta virtuvė ir didelis šaldytuvas leis patiems gaminti maistą ar atšaldyti gėrimus. O jeigu nenorėsite galvoti apie maisto gaminimą- mes galėsime viskuo pasirūpinti.

 

Tai pat privačioje terasoje Jūsų lauks sūkurinė vonia ir barbekiu zona (Kamado BONO grilis). Čia galėsite leisti vakarus ramybėje, stebėdami saulėlydžius.  

 

O pilną atsipalaidavimą gamtoje užtikrins mūsų masažuotoja, kuri  atvyks teisiai į Jūsų kupolą su savo masažo stalu.

MASAŽAI KUPOLE

Atliekami profesionalios masažuotojos, kuri atvyks tiesiai į Jūsų kupolą su visa reikiama įranga ir atliks klasikinį viso kūno atpalaiduojantį masažą. Masažai vyksta nuo 17:00.

PRIVATI SŪKURINĖ VONIA      

Kiekvieno kupolo terasoje yra šešiavietė sūkurinė vonia, kuri leis mėgautis ilgais vakarais ir iš tiesų atsipalaiduoti.

MAISTAS VISĄ DIENĄ

Mes pasirūpinsime Jūsų maitinimu. Pusryčiams ir pietums Jūsų lauks šaltieji užkandžiai, o vakarienei gausite aukštos kokybės patiekalą (siūlome ir vegetarišką variantą), kurį teliks išsikepti ant žarijų arba orkaitėje. Pasiūlymas galioja dviems asmenims. Jeigu apsistosite ilgiau nei vieną dieną- pasirinkite atitinkamą kiekį.

KAINOS:
  • Vienos valandos atpalaiduojantis viso kūno masažas (šildomas masažo stalas) – 75 eurai.

  • Maisto rinkinys dviems (pusryčiai/pietūs/vakarienė/desertas) – 90 eurų.

  • Sūkurinė vonia visam vakarui – 35 eurai.

 

Šios papildomos paslaugos gali būti pridėtos rezervacijos metu po datų pasirinkimo.

bottom of page