top of page

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

2 ha parko teritorijoje yra 6 kupolai (3 aukštutiniai ir 3 žemutiniai), skirti tik suaugusiems, norintiems privatumo ir ramaus poilsio, todėl primename, kad:

  • Visi kupolai yra dviviečiai. Papildomi svečiai atvykti negali.

  • Atvykite be vaikų ir gyvūnų.

  • Gerbkite savo ir kitų svečių ramybę.

Papildomos paslaugos

Už masažus, maitinimą ir sūkurinę vonią yra papildomas mokestis. Šias paslaugas reikia rezervuoti bent 48 valandas iki atvykimo. 

Dovanų kuponai

Mūsų kuponus galite įsigyti, parašę mums į info@forestdomes.lt- atsiųsime visą reikiamą informaciją ir išrinksime Jums tinkamiausią sprendimą.

Dovanų kuponas galioja iki ant jo nurodytos datos (dažniausiai tai 12 mėnesių). Nepanaudojus kupono per šį laikotarpį yra laikoma, jog paslauga yra suteikta, o sumokėta suma nėra grąžinama.

Mokėjimai už dovanų kuponus negrąžinami. Nepanaudojus visos kupono sumos, skirtumas taip pat negrąžinamas.

Check-in ir Check-out

Atvykimas nuo 16:00, o išvykimas iki 12:00. 

Rezervacijos atšaukimas

Rezervaciją galima atšaukti arba pakeisti likus 7-ioms  darbo dienoms iki atvykimo ir atgauti 100 % sumokėtos sumos. Likus mažiau nei 7-ioms darbo dienoms iki atvykimo mokėjimas negrąžinamas.

 

Norėdami tai padaryti, kreipkitės el. paštu info@forestdomes.lt. Sumokėta rezervacijos suma bus grąžinta Jums bankiniu pavedimu per 14 dienų.

Turtinės žalos atlyginimas

Pagal CK. 6.245 str. už viešnagės metu svečių sugadintą turtą, pagrindinis žalos atlyginimo būdas- kompromisinis susitarimas. 

 

Privatumo politika

Daugiau apie mūsų privatumo politiką: spausti čia

bottom of page