top of page

POILSIS DVIEMS UNIKALIOJE APLINKOJE

Poilsis gamtoje ar prabangus viešbutis?

Dažnai naujų pojūčių ir gamtos ramybės troškimą nugali patogumas. Šiame projekte būtent to ir siekėme- sukurti prabangų jaukumą gamtos apsuptyje. Todėl be rūpesčių, apsupti miškų ir laukų, galėsite mėgautis ramybe ir jei pasiseks- stebėti netgi stirnas, kurios neretai užsuka pasmalsauti visai netoli kupolų.

Poilsis mūsų kupoluose taip pat labai tiks svečiams, kurie pasigenda originalumo ir privatumo- kupolai yra atskirti tvorelėmis ir medžiais, todėl drąsiausieji galės vilkėti tik Adomo ir Ievos kostiumais.

 

Vietovė

Mūsų kupolai yra pastatyti sename smėlio karjere, dabar jau virtusiame kalvotu pušaičių parku, netoli jaukios Kuosinės gyvenvietės. Parko teritorijoje yra šeši statiniai- trys aukštutiniai ir trys žemutiniai.

 

Aukštutinių ir žemutinių kupolų skirtumai

Pagrindinis skirtumas- tai kupolų išdėstymas nuo papėdės iki kalvos viršūnės. Trys žemutiniai yra išdėstyti žemiau ir yra šiek tiek arčiau vienas kito, o aukštutiniai ant kalvos, nuo kurios galėsite stebėti nuostabius saulėlydžius.

 

Terasa ir sukūrinė vonia

Šalia kiekvieno kupolo yra įrengta terasa su permatomu stogeliu (stalas su kėdėmis, sėdmaišiai ir vienviečiai gultai su čiužiniais arba dviviečiai pinti gultai su čiužiniais ir pagalvėmis), ant kurios stovi didelės (šešiavietės) sukūrinės vonios- hidromasažas, burbuliukai ir LED lemputės.

bottom of page